Recenzje o Keramin

 • Tomasz
  Polecam ten krem na obie ręce. Z grzybem poradziłem sobie szybko i w bardzo dobrej cenie. Byłam zadowolona ze skuteczności i braku skutków ubocznych stosowania kremu Keramin. Radzę wszystkim!
  Keramin
 • Natalia
  Doskonały krem. Kiedy po raz pierwszy zastosowałem Keramin, swędzenie nagle ustało. Następnego ranka moje stopy nie były już czerwone. Używałem go nie dłużej niż miesiąc, po czym białe pęcherzyki z grzyba zniknęły, a moje stopy były miękkie w dotyku, jak u dziecka.
  Keramin
 • Ewa
  Nie mogłem nawet wyjść z wizytą lub kupić nowe buty, ponieważ wstydziłem się swoich stóp. Nawet w domu wstydziłam się przed dziećmi i mężem. Używałam kremu Keramin dokładnie przez dwa dni, a moje stopy już nie pachniały, nie czułam swędzenia i dyskomfortu z powodu łuszczenia się skóry.
  Keramin
 • Julia
  Keramin działa! Jego głównym plusem jest to, że pomaga pozbyć się swędzenia już od pierwszej aplikacji, eliminuje ból i pocenie się, a po miesiącu nie będziesz już pamiętał swojego problemu.
  Keramin
 • Patrycja
  Krem Keramin stał się moim niezastąpionym narzędziem do walki z grzybicą stóp. Stosowałam go tylko 2 tygodnie, ale już zauważalna była znaczna poprawa: zniknął zapach i swędzenie, paznokcie zaczęły wyglądać zdrowiej.
  Keramin
Ocena użytkownika Keramin
4.6
28